Serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. zamknij

Nowości od SJK – dławiki SMD i cewki mocy

SJK-Shenzhen Crystal Technology Industrial Co., Ltd. została założona w 1989 roku i specjalizuje się w produkcji elementów kwarcowych, stale jednak poszerzając swoją ofertę produktową, także o gałąź elementów pasywnych.

W tym roku wdrożono do stałej sprzedaży serie dławików SMD oraz cewek mocy, mających szerokie zastosowanie w branży elektronicznej. Wszystkie produkty z nowej linii, tak jak poprzednie, są zgodne z certyfikatem RoHS. Dzięki temu SJK  może zaspakajać różne wymagania konsumentów i kompleksowo dostarczać produkty wysokiej jakości producentom diod LED, układów scalonych czy systemów bezpieczeństwa, branży automotive czy branży przemysłowej, a także odbiorcom elektroniki użytkowej.

Serię HCD stanowią różne cewki indukcyjne o dużej mocy do montażu powierzchniowego, które jak wspomniano posiadają zgodność z certyfikatem RoHS i są polecane do zastosowań z przetwornicą DC – DC, jako zasilanie do magnetowidów, jako komponenty do telewizorów LCD, notebooków czy przenośnych urządzeń komunikacyjnych.

Z kolei seria HMDA została zaprojektowana z myślą o elektrycznych urządzeniach z niskim RDC i dużej sumie natężeń prądów
. Seria posiada zgodność z certyfikatem z RoHS i jest polecana do przetwornic DC / DC o dużej gęstości, konwerterów, podzespołów VRM / VRD czy do procesorów notebooków i komputerów stacjonarnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami SJK i nowymi seriami dostępnymi w COMPAX:
- seria HCD,
- seria HDRH,
- seria HMDA.