Serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. zamknij
LED

LED Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Diody LED COB

  Diody LED w technologii chip-on-board (COB) to jedna z najbardziej intensywnie rozwijających gałęzi rynku oświetleniowego.

  Ich podstawową zaletą jest niezawodność oraz możliwość uzyskania strumienia światła o dużej mocy i gęstości na bardzo małej powierzchni. Światło charakteryzuje się jednolitą barwą oraz jest odporne na wahania napięcia.

 • Diody LED SMD

  Diody elektroluminescencyjne (LED) zyskały popularność dzięki bardzo szerokiemu zakresowi zastosowań oraz mniejszymi rozmiarami w porównaniu z diodami DIP. W Compax.pl dostępne są one w następujących wersjach do montażu powierzchniowego: 0402, 0603, 0805, 1206; w obudowach PLCC oraz kątowych.

  Charakteryzują się one różnymi kolorami świecenia, kątami świecenia, rodzajami soczewek oraz długością fali.

 • Diody LED mocy

  Diody LED mocy (High-Power LED) to pojedyncze diody o mocy większej niż  0.5W. Ich zaletą jest możliwość uzyskania dużej mocy przy niższym prądzie od zwykłych diod LED.

  Do zalet diod mocy LED zalicza się długa żywotność, niska produkcja ciepła, szybkość reakcji, zakres temperaturowy: -45C - 135C oraz możliwość zastosowania dowolnych soczewek.

 • Diody LED THT

  kategoria

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Firma Compax oferuje diody LED w kategoriach:

- diody LED SMD

- diody LED THT

- diody mocy

- diody COB

Mając na uwadze najlepsze korzyści płynące dla klientów, Compax posiada diody LED sprawdzonych producentów takich jak Luckylight, Refond oraz Betlux.